FAQ

Je nutné se pro přidání inzerátu registrovat?

Ano, je to nutné. Ale je to rychlé a slouží to k transparentnosti prodejců.

Jak se mohu zaregistrovat?

1. Registrace pomocí Facebooku

Pokud se chcete zaregistrovat pomocí Facebooku, stačí kliknout na tlačítko "Registrace/Přihlášení" a poté zvolíte tlačítko "Facebook Přihlášení", poté budete přesměrování na stránku Facebooku, kde budete vyzváni k získání Vašich údajů.

2. Standardní registrace

Pokud se chcete zaregistrovat standardní cestou, stačí kliknout na tlačítko "Registrace/Přihlášení"" a poté vyplnit "Obecné informace", poté budete přesměrování na stránku "Dodatečné informace", kde vyplníte zbytek údajů.

Je nutné potvrzovat email?

Ano je, do schránky Vám byl zaslán ověřovací email. Pokud ho zde nemůžete najít, podívejte se do šlozky SPAM.

Nejde mi nic přidat, ani upravit

Zkontrolujte, že máte potvrzený email.

Jak přidám inzerát?

Inzerát je možné přidat pomocí tlačítka "Přidat inzerát zdarma" pod tlačítkem "Registrace/Přihlášení", nebo přes položku navigačního menu nazvanou "Přidat inzerát zdarma".

Přidal jsem inzerát, ale nemohu ho najít

Jsou dvě situace které mohly nastat: 1. Pokud toto nastane právě po přidání, dojde ke střetu programovacích jazyků, které občas bojují s češtinou v nadpise. Stačí kliknout na Váš profil a v sekci "Moje inzeráty" tento inzerát najdete. 2. Inzerát byl smazán pro jeho nevhodný obsah. V takovém případě se snažíme navázat komunikaci a situaci s Vámi vyřešit, proto prosím zkontrolujte email.

Jak upravím svůj profil?

Když rozkliknete tlačítko v pravém horním rohu stránky s názvem Vašeho profilu, v nabídce uvidíte položku "Úprava profilu", kterou vyberete.

Vidím, že mám členství "Standard", jsou i jiná?

V současné době nenabízíme jiná členství. Ale, jsme mladí a dynamičtí, takže se máte rozhodně na co těšit :)

Co je to hlídací pes?

Hlídací pes je funkce, která nabízí dvě možnosti. 1. Uložit si hledané parametry a po kliknutí na psa se Vám parametry samy načtou do vyhledávacího formuláře. (Například pokud často hledáte něco s konkrétními parametry.) 2. Nechat se upozornit na nové inzeráty, které vyhovují Vašim kritériím. Upozorňování probíhá dle frekvence pro Vaše členství.

Jak si mohu změnit profilovou fotku?

Přejděte na Váš profil a klikněte na profilovou fotku. Dále klikněte na "Vybrat soubory" a je to. Pokud chcete odstranit starou, stačí si ji rozkliknout a stisknout "Odstranit".

Je možné odstranit hodnocení, které se mi nelíbí?

Není, v zájmu ochrany kupujících není.

Pro získání informací ohledně umístění Vašeho banneru nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

Nenašli jste co jste hledali?

Neváhejte nás kontaktovat na [email protected]

FB Twitter Google+