Terms

Zřeknutí se odpovědnosti

Provozovatel serveru Zpeněžto.cz se tímto zříká odpovědnosti za obsah umísťovaný uživateli na server. Dále se zříká odpovědnosti za škody a případné újmy vzniklé používáním a nedostupností serveru. Uživatel umístěním inzerátu na server prohlašuje, že je vlasníkem dané věci a má právo ji nabízet. Dále souhlasí s tím, že přebírá zodpovědnost za zveřejněný obsah.


Inzerát

Inzerát je záznam, který lze bezplatně vytvořit na serveru Zpeněžto.cz. Inzerát může být vytvořen pouze registrovaným uživatelem. Počet povolených inzerátů, které je možné přidat se řídí členstvím uživatele, stejně tak jako počet přiřazených fotografií.


Hlídací pes

Hlídací pes je funkce, která je bezplatně nabízena uživatelům serveru Zpeněžto.cz umožňující uložení vyhledávání, popřípadě zasílání nově přidaných inzerátu vyhovujících kritériím zadaných uživatelem na registrační email uživatele.

Množství hlídacích psů a jejich zasílací frekvence se řídí členstvím uživatele.


Přihlášení k odběru profilu

Přihlášení k odběru je funkce, která umožňuje uživateli získávat informace, pokud uživatel ,u kterého je odběr přihlášen přidá jakýkoli inzerát nebo provede důležitou aktualizaci profilu. Odběr je možné zrušit - registrovaní uživatelé na stránce přehledu účtu v sekci "Odběry" a pro neregistrované uživatele funkcí odhlášení odběru na odebíraném profilu.


Je zakázáno vydávat se za někoho jiného


Dále je zakázáno inzerovat

1. Multilevel (MLM) a provizních systémů

2. Emailingu a jiných bezpracných výdělků

3. prací, jejichž podmínkou je poplatek předem

4. padělky, doklady, napodobeniny a jiné nelegální produkty

5. pohonných hmot

6. inzeráty s erotickým obsahem

7. půjčky, úvěry, oddlužení

8. neschválených potravinových doplňků

9. návykových látek

10. bitcoinů, litecoinů a dalších virtuálních měn

11. konkurenční stránky

Při porušení podmínek si vyhrazujeme právo profil i inzerát neprodleně, bez upozornění a oznámení a možné náhrady odstranit.

Pro získání informací ohledně umístění Vašeho banneru nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

FB Twitter Google+